Načítám Akce

Farní pouť do Waldsassenu

31. srpna
široké okolí

Srdečně vás zveme k účasti na pouti do německého Waldsassenu, která se uskuteční 31. srpna. S naší farností toto místo pojí působení cisterciáckého řádu. Na pouť se přihlašujte u M. Palmové. Těšíme se!

Září 2019

Rozezněme chrámy – koncert

1. září /17:00 - 18:30
kostel sv. Petra a Pavla Křečov,

Srdečně zveme na koncert klasické hudby do kostela sv. Petra a Pavla v Křečově. Hlavními hosty budou Petr Hostinský a Pavel Herzog

Farní den 2019

8. září /14:00 - 18:00
+ Google Mapa

Doufáme, že ještě nejste úplně unavení z dovolených a prázdninových aktivit. Přijďte na Farní den! Načerpejme do nového školního a pastoračního roku ve společenství církve. Vítáni jsou všichni, kdo se u nás cítí doma. Začínáme ve 14 hod v Santiniho sále v Plasích společnou eucharistií. Běžná mše sv. v 11 hod v Plasích nebude!

Říjen 2019

Žehnání domů – Nebřeziny

12. října /15:00 - 17:00
Nebřeziny

Misijní štrúdlování

13. října /12:00 - 13:00
+ Google Mapa

Misijní štrúdlování je opět tady! Přivezte cokoliv dobrého, co má alespoň vzdáleně něco společného s jablky a sami si nějaký výrobek vykupte a pomůžete tak udělat svět lepším.

Zobrazit více »

Tematický střet – sexuální zneužívání v církvi

17. října /18:00 - 20:00
+ Google Mapa

Přijďte na diskuzní večer k tématu sexuálního zneužívání v církvi. Nebojme se o tom mluvit. Večerem nás bude provázet Martina Vintrová, která v této oblasti absolvovala příslušné vzdělání a Jiří Kylar, který byl sám jednou z obětí a nyní o své zkušenosti a cestě uzdravení otevřeně mluví.

Mše kolem stolu

23. října /18:00 - 19:00
Štichovice

Srdečně zveme na společnou eucharistii kolem stolu! Jde o společné slavení mše svaté u vás doma, na kterou může přijít kdokoliv jako na běžnou mši svatou v kostele. Zároveň je to příležitost pozvat sousedy nebo známé, kteří by rádi na mši zašli, ale do kostela se neodváží. Zájemci se nám prosím hlaste. Těšíme se na další mši kolem stolu, která bude 23. října v 18 hod u rodiny Bulínových ve Štichovicích.

Listopad 2019

Eucharistie pro rodiny s dětmi

3. listopadu /11:00 - 12:00
+ Google Mapa

K eucharistii jsou zváni malí i velcí ze širokého okolí: jednu neděli v měsíci se v 11 hodin scházíme v Plasích v Santiniho sále – v prostoru NTM Plasy (Pivovarská 5). Prostor i způsob liturgického slavení je přizpůsoben rodinám s dětmi, ale srdečně zveme také dědečky a babičky, kterým nevadí trochu hlučnější a živější prožití nedělní mše svaté :).

Zobrazit více »

Úvod do křesťanství, příprava na křest a biřmování

7. listopadu /18:00 - 19:30
+ Google Mapa

Jste ve víře nováčci? Nemáte nikoho, s kým sdílet své otázky a pochybnosti? Nebo máte zájem o křest, případně biřmování? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, přijďte se nezávazně podívat na setkání každý čtvrtek večer na faře v Plasích.

Setkání nad Biblí

12. listopadu /14:00 - 15:00
+ Google Mapa

Chcete se dozvědět více o Písmu? Je pro vás živým slovem, nebo byste chtěli, aby jím bylo? Pak je toto setkávání se u Písma právě pro vás!

+ Export Events