Načítám Akce

Leden 2019

Diecézní modlitební štafeta

13. ledna - 19. ledna

Naše diecéze se modlí za své jednotlivé farnosti. Biskup Tomáš slouží v daném týdnu za příslušnou farnost mši svatou. Ostatní farnosti jsou zvány k modlitbě za tuto farnost a k zařazení přímluvy za ni v danou neděli. Tento týden se v rámci diecézní modlitební štafety modlíme za farnost Merklín: Pane, ty máš slova věčného života, prosíme tě, obnov nadšení hlásat evangelium, aby tak síla stále živých kořenů víry v merklínské farnosti přinášela hojné plody.

Únor 2019

Mše pro rodiny s dětmi

3. února /15:00 - 16:00
fara Plasy, Žebnická 559
Plasy, 33101
+ Google Mapa

Chcete si užít slavení eucharistie s celou rodinou? Je tady další mše pro rodiny s dětmi, která je dostatečně "živá", aby udržela pozornost i těch nejmenších. I ti starší jsou srdečně zváni!

Večer chval

9. února /18:30 - 20:00
fara Plasy, Žebnická 559
Plasy, 33101
+ Google Mapa

Pojďte chválit s námi Hospodina a to opravdu celistvě, srdcem i tělem. Od ledna znovu každý měsíc na faře v Plasích!

+ Export Events