Načítám Akce

Procházky uměním

17. července /18:00 - 19:00

Vážení přátelé festivalu Procházky uměním,
i v letošní složité situaci se nám povedlo otevřít VIII. ročník tohoto festivalu. Již máme za sebou dva koncerty, zahajovací koncert v Plasích a druhý ve Staré synagoze v Plzni. Dále se setkáme 17. 7. v „kostele duchů“ v Lukové, 31. 7. v kostele sv. Bartoloměje v Březíně, 21. 8. v kostele Povýšení sv. Kříže v Dolní Bělé a poslední koncert bude 11. 9. v kostele sv. Jana Křtitele v Manětíně. Všechny koncerty začínají v 18.00. Vstupenky na tyto koncerty je možné zakoupit na www.plzenskavstupenka.cz. Pokud ještě bude volno, budou v prodeji také přímo na místě před začátkem koncertu. V tomto případě doporučujeme ověřit si, zda již nejsou vstupenky vyprodané, zavoláním na tel.: 277 012 677. Aby vás mohlo být s námi ještě více, můžete využít novinku letošního roku, a to přímý přenos koncertů na facebookových stránkách facebook.com/ProchazkyUmenim. Výtěžek letošního ročníku bude věnován na opravu kostela Nanebevzetí Panny Marie v Plasích. Transparentní účet festivalu: 2001393319/2010. Věříme, že se s vámi i letos setkáme buď osobně nebo online. Moc si vážíme vaší přízně i vaší podpory záchrany památek na severním Plzeňsku. Vaše Procházky uměním.

Datum:
17. července